O Duze ZeMě

Naše poslání

Co pro Vás symbolizuje duha? Zkuste na chvíli zpomalit a nechat na sebe působit její energii. Je to malý zázrak, kterým nás příroda uchvacuje. Skrývá v sobě něco jedinečného, radostného, ale i křehkého. Stejnou energii objevujeme a poznáváme v našich dětech.Nalézt lze nejen v dětech, ale i v nás samotných. Jen je často překrytá šedí životního údělu. Opět rozzářit ji můžeme, když náš životní úděl změníme v životní poslání. My jsme nalezli své poslání v podporování a probouzení této duhové energie v našich nejmenších. Všechny děti jsou stejně jedinečné, radostné i křehké a potřebují prostředí, které jejich jedinečnost nebude zatracovat, ale podporovat.

Často se setkáváme s dětmi, které se stávají svojí jedinečností problémovými. Těžce zvladatelnými nebo dostávají různé jiné přívlastky. A my jako rodiče najednou nevíme, jak si s tím poradit. A tak nejčastější řešení bývá zatlačit, nebo odříznout vše, co nezapadá do pokřivených představ společnosti. A to jen proto, abychom propluli bez problémů a nepřidělávali si ještě další starosti. S každým takovým krokem však zakrýváme slunce, bez kterého duha existovat nemůže.

Je škoda, že jsme nejvíc spokojeni, právě když jsou naše děti takzvaně „bezproblémové".

Proto jsme vložili upřímné úsilí a všechny své schopnosti do projektu s jediným cílem. Podporovat a rozvíjet duhu v našich dětech i v nás samotných.


Proč jsme tady

Naše zkušenosti ze vzdělávání dospělých ukazují, že ve většině případů sami sobě nerozumí, což jim brání v plnohodnotné realizaci v životě a celých 85% účastníků tréninků si své omezení nesou ze svého dětství. Běžná školní praxe na všech stupních se soustředí na vývoj logického uvažování bez minimálního dopadu na rozvoj citové stránky osobnosti a sebeporozumění. Chceme tyto věci změnit a našimi aktivitami vytvořit rovnováhu v tomto přístupu.


Letní dětský tábor

Letní dětský tábor -

Cesta modrého diamantu je nevšedním a více než dobrodružným příběhem legendárního kamene napříč stoletími od jeho objevení, putování mezi majiteli až po jeho zasazení do klenotu nevyčíslitelné hodnoty....

Velikonoční víkendovka

Velikonoční víkendovka -

Opět nás čekají dny plné nejrůznějších prožitků, netradičních her i tradičních činností a překonávání úkolů a výzev.

Letní dětský tábor 2017- Stroj Času

Stýsá se vám po prázdninách, hrách s kamarády, večerech u ohně, koupání a situacích, které nevymyslíš? I my se těšíme- na vás a na 14 dní plných smíchu, překvapení, napětí, objevování, dobré nálady a dobré krmě. Letos opět na Vysočině na tábořišti u Bojanova od 1. do 15. července.

Přihlášku na tábor si stáhněte zde.

Podrobné informace k táboru si stáhněte zde.

Stroj Času

Cesta do středu ZeMě- Rožná 2016

Cesta do středu ZeMě- Rožná 2016 -

Pojďme nehlédnout do našeho dobrodružného táborového putování.

 

 

Nahoru