Formování osobnosti

Již od narození se naše osobnost potýká s požadavky okolí, abychom odpovídali nějaké zdánlivě objektivní představě. Přitom každý člověk je stvořen jako nezaměnitelná individuální lidská bytost vybavena schopností utvářet nejen svůj život, ale také své okolí a prostředí, ve kterém žije.

Mnoho z nás si však tento fakt dostatečně neuvědomuje. Zbavujeme se tak nejen příležitosti naplňovat náš vlastní život, ale také odpovědnosti za dopad našeho života ve společnosti. Z mého pohledu je to také důvod, proč se stále potýkáme s bezohledností, lhostejností a neláskou kolem nás.

Cílem je rozvíjet tento dar, přijímat svoji odpovědnost a poznávat jak s tímto darem zacházet. Naše osobnost ve své přirozenosti utváří svět kolem sebe k plnosti radosti a spokojenosti září v tomto světě a inspiruje okolí ke změně. Často se však naše přirozenost ztrácí pod tíhou našich návyků, strachů a tlakem společnosti.

Znovu tedy hledáme odvahu k upřímnosti, k lásce, ke svobodě.


Letní dětský tábor

Letní dětský tábor -

Cesta modrého diamantu je nevšedním a více než dobrodružným příběhem legendárního kamene napříč stoletími od jeho objevení, putování mezi majiteli až po jeho zasazení do klenotu nevyčíslitelné hodnoty....

Velikonoční víkendovka

Velikonoční víkendovka -

Opět nás čekají dny plné nejrůznějších prožitků, netradičních her i tradičních činností a překonávání úkolů a výzev.

Letní dětský tábor 2017- Stroj Času

Stýsá se vám po prázdninách, hrách s kamarády, večerech u ohně, koupání a situacích, které nevymyslíš? I my se těšíme- na vás a na 14 dní plných smíchu, překvapení, napětí, objevování, dobré nálady a dobré krmě. Letos opět na Vysočině na tábořišti u Bojanova od 1. do 15. července.

Přihlášku na tábor si stáhněte zde.

Podrobné informace k táboru si stáhněte zde.

Stroj Času

Cesta do středu ZeMě- Rožná 2016

Cesta do středu ZeMě- Rožná 2016 -

Pojďme nehlédnout do našeho dobrodružného táborového putování.

 

 

Nahoru