Náplň a cíle Letních táborů

Na letních táborech probíhá vše, co k pravému táborničení patří. Soužití s přírodou, porozumění svému okolí a využití všeho, co příroda skýtá. Nechybí vaření na ohni, nocování pod širou oblohou, noční hlídky, stezky odvahy, spousta her a aktivit, celotáborová velká hra, koupání, páce s nářadím, služby v kuchyni, ochrana vlajky a tábořiště před nočními přepady. Hledání pokladu, táborová olympiáda, výlety a návštěvy zajímavostí a kulturních památek.  Pro zpestření nás navštěvují přátelé ze skupiny historického šermu Tas, kamarádi z airsoftového a paintballového klubu nebo profesionálové z armádního prostředí.  Pro rozšíření obzorů nám představují svoji práci záchranáři, hasiči nebo policisté psovodi a další.

Nikdy nesmí samozřejmě chybět originální táborová hymna, která nezřídka kdy provází děti po zbytek roku. U večerních táboráků se každý zapojí podle své nálady od hry na kytaru, bubínky nebo vlastnoručně vyrobené hudební nástroje nejrozličnějších tvarů a zvuků. Zpívá se zvesela a u obřadních ohňů nechybí ani tanec.

Hudba, táboření, výtvarničení, bobříci a pohyb provází každý den tábora. Stejně jako noci strávené v TÝPÍ, kde plápolá oheň, a noční služby se střídají, aby vydržel do rána nebo tradiční indiánská sauna vytvořená ze čtyř základních živlů přírody a další překvapení sebou nesou nezapomenutelnou atmosféru a především zážitky, které nás pak provází po celý život.


Letní dětský tábor

Letní dětský tábor -

Cesta modrého diamantu je nevšedním a více než dobrodružným příběhem legendárního kamene napříč stoletími od jeho objevení, putování mezi majiteli až po jeho zasazení do klenotu nevyčíslitelné hodnoty....

Velikonoční víkendovka

Velikonoční víkendovka -

Opět nás čekají dny plné nejrůznějších prožitků, netradičních her i tradičních činností a překonávání úkolů a výzev.

Letní dětský tábor 2017- Stroj Času

Stýsá se vám po prázdninách, hrách s kamarády, večerech u ohně, koupání a situacích, které nevymyslíš? I my se těšíme- na vás a na 14 dní plných smíchu, překvapení, napětí, objevování, dobré nálady a dobré krmě. Letos opět na Vysočině na tábořišti u Bojanova od 1. do 15. července.

Přihlášku na tábor si stáhněte zde.

Podrobné informace k táboru si stáhněte zde.

Stroj Času

Cesta do středu ZeMě- Rožná 2016

Cesta do středu ZeMě- Rožná 2016 -

Pojďme nehlédnout do našeho dobrodružného táborového putování.

 

 

Nahoru