Náš pohled

Všude kolem nás se setkáváme se spoustou možností, jak děti zabavit, dopřát jim nezapomenutelné zážitky, nezřídka kdy také rozvíjet nějakou dovednost. To, čeho je však velmi málo jsou příležitosti dopřát dětem přirozené prostředí naplněné láskou, respektem-partnerstvím, svobodou a vnímáním tolik potřebným pro rozvoj jeho jedinečnosti.

Děti jsou pro nás jednou z největších inspirací a současně zdrojem mnohého poučení. Děti ve své přirozenosti nemají zlobivost nebo zlost. Pokud se tak projevují, je nanejvýš důležité pohlédnout na nás samotné a prostředí, které dětem vytváříme. Již Římský císař Markus Aureliu vyslovil památnou větu: „Za chybami syna stojí selhání otce.“ Tato moudrost se často vytrácí z našeho vědomí a my stále hledáme, jak dětem nahradit všechno možné, jak jim dopřát to nejlepší. Ale podle jakých měřítek to nejlepší vybíráme?

Není většího daru na světě, než otevřené srdce a není větší síla, než upřímná láska. Žijeme naše životy s neutuchající touhou dosáhnout svých cílů. Kdybychom se stejným nasazením hledali naše přirozené poslání a jako rodiče pomáhali svým dětem nacházet to jejich, umožnili bychom vstupovat na tuto Zemi více, radosti, krásy a spokojenosti.


Letní dětský tábor

Letní dětský tábor -

Cesta modrého diamantu je nevšedním a více než dobrodružným příběhem legendárního kamene napříč stoletími od jeho objevení, putování mezi majiteli až po jeho zasazení do klenotu nevyčíslitelné hodnoty....

Velikonoční víkendovka

Velikonoční víkendovka -

Opět nás čekají dny plné nejrůznějších prožitků, netradičních her i tradičních činností a překonávání úkolů a výzev.

Letní dětský tábor 2017- Stroj Času

Stýsá se vám po prázdninách, hrách s kamarády, večerech u ohně, koupání a situacích, které nevymyslíš? I my se těšíme- na vás a na 14 dní plných smíchu, překvapení, napětí, objevování, dobré nálady a dobré krmě. Letos opět na Vysočině na tábořišti u Bojanova od 1. do 15. července.

Přihlášku na tábor si stáhněte zde.

Podrobné informace k táboru si stáhněte zde.

Stroj Času

Cesta do středu ZeMě- Rožná 2016

Cesta do středu ZeMě- Rožná 2016 -

Pojďme nehlédnout do našeho dobrodružného táborového putování.

 

 

Nahoru