Rodinné zážitky

Ani ty nejneuvěřitelnější a nejoriginálnější zážitky, které děti mohou někde zažít, nenahradí lásku, krásu, plnost a léčivou moc společných chvil se svými rodiči. Přestože se svými rodinami většinou trávíme čas během celého roku, bývá jen několik málo okamžiků, kdy se vytrhneme ze stereotypu naší práce a starostí a věnujeme se plně sobě navzájem. U každého z nás to může být různé, ale určitě nikomu z nás neublíží, když těchto chvil přibyde.

Proto jsme se rozhodli pomoci Vám tyto chvíle co nejvíce rozšiřovat. Připravili jsme pro Vás rodinné pobyty, kde můžete získat vzácný prostor sami na sebe- sport, romantika, odpočinek, sebepoznání. Příležitost poznávat a objevovat svoje děti v netradičních situacích a při zápalu do řešení nejrůznějších úkolů.

Otevřená srdce lidí z naší poradny jsou Vám k dispozici k opravdovému porozumění Vašim dětem. Pomůžeme Vám lépe odhalovat, co se v jejich křehkých duších odehrává a co jim může pomoci, aby jejich duha nebledla, ale rozzářila se v těch nejnádhernějších, originálních barvách.

Večerní semináře Vám umožní poznávat a rozšiřovat základní principy přístupu k výchově dítěte tak, abychom jej vedli k jeho svobodě a zažehnuli v něm světlo jeho jedinečnosti.

Nechybí ani zábavné společenské večery, společné hry a aktivity s Vašimi dětmi. Příležitost k seznámení se s novými lidmi, nalezení nových přátel a kamarádů. Nezáleží na tom, jak máte staré děti nebo zda se na tuto životní roli teprve připravujete. Můžete se zapojit dle svých možností a získat tak nové zkušenosti nejen s vlastními ratolestmi.


Letní dětský tábor

Letní dětský tábor -

Cesta modrého diamantu je nevšedním a více než dobrodružným příběhem legendárního kamene napříč stoletími od jeho objevení, putování mezi majiteli až po jeho zasazení do klenotu nevyčíslitelné hodnoty....

Velikonoční víkendovka

Velikonoční víkendovka -

Opět nás čekají dny plné nejrůznějších prožitků, netradičních her i tradičních činností a překonávání úkolů a výzev.

Letní dětský tábor 2017- Stroj Času

Stýsá se vám po prázdninách, hrách s kamarády, večerech u ohně, koupání a situacích, které nevymyslíš? I my se těšíme- na vás a na 14 dní plných smíchu, překvapení, napětí, objevování, dobré nálady a dobré krmě. Letos opět na Vysočině na tábořišti u Bojanova od 1. do 15. července.

Přihlášku na tábor si stáhněte zde.

Podrobné informace k táboru si stáhněte zde.

Stroj Času

Cesta do středu ZeMě- Rožná 2016

Cesta do středu ZeMě- Rožná 2016 -

Pojďme nehlédnout do našeho dobrodružného táborového putování.

 

 

Nahoru